wazap88903 wazap88903
  • 21-09-2018
  • Mathematics
contestada

deshawn pays $8.16 for 12 pounds of sugar, what is the price per pound of sugar

Respuesta :

breeundrastokes96 breeundrastokes96
  • 21-09-2018

Do 12 divided by the price

Answer Link

Otras preguntas

Would there be a problem or a major event in a horror story?
Can someone please answer this
How can I work out 30% of (blank) is 60?
I need help on this question please help?
Find the total price including 7percent tax on a $9.79 purchase
.MOV' extension refers usually to what kind of file?
how will you discribe the sequence of oxygen ,carbon dioxide, and blood flow in your own words
How and why did the antislavery movement become more radical over the period 1815 to 1860?
Please solve equations by completing square
what is a 1/4 of ?/100