trtrhtfhxtrdxhether
trtrhtfhxtrdxhether trtrhtfhxtrdxhether
  • 23-09-2018
  • Mathematics
contestada

gabriella bought 12 feet of ribbon for 0.75 per yard. how much did she pay?

Respuesta :

naz731
naz731 naz731
  • 23-09-2018
$9 is the answer to the question
Answer Link

Otras preguntas

A keyboard that cost $475 is marked down 15% for a sale.How much is the savings.
What does the speaker of “The Raven” have in common with the poet Edgar Allan Poe? Both the speaker and Poe suffered mental anguish and misery on losing their
The spiral shape of the Milky Way Galaxy CANNOT be seen from Earth because ____. a. we are located above the galaxy b. we are located within one of its spi
A 36 ounce box of cornflakes cost 5.79$
Making positive lifestyle choices will __________.
What happens in telophase 2?
A grade has 81 girls and 72 boys. The grade is split into groups that have the same ratio of girls to boys as the whole grade. How many girls are in a group tha
What does each band of color on the seafloor represent?
Calvin fishes from a dock that is 85 inches long. Which of the following is equal to 85 inches? a. 2 yd 12 ft 1in. b. 2 yd 1ft 1in. c. 1 yd 3 ft 1in. d. 1 yd
two to the negative first plus two to the negative first