rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

what is the best example of an adaptation
Help, will mark brainiest if the answer is correct(explanation is preferred but not needed).
WILL GIVE BRAINLIEST PLS HELP Table 101 х 30 5080 y 10 18 25 9 from "Table 101" To evaluate the fit of a model, the absolute values of the deviations (differenc
Please help me im not an intellectual
I need help too find area (it’s a regular polygon
What are the pros and cons of solar power?
Which of the following conditions must be met if you want to use z- procedures to construct a confidence interval for a population proportion? 1. The sample siz
you invest 5,000 in a bank for 2 years at a 3% interest rate.
What happens to light when it enters a lens? Question 9 options: It speeds up. It is reflected. It is refracted. It becomes brighter.
Jordan's bathroom floor has been decorated with purple and white tiles. The ratio of purple tiles to white tiles is (2x + 1): (4x + 13) If of the tiles are purp