mariog6212345
mariog6212345 mariog6212345
  • 21-08-2019
  • Mathematics
contestada

Find the unit price if a 4-pack of mixed fruit sells for $2.12​

Respuesta :

RaquelLWhite
RaquelLWhite RaquelLWhite
  • 21-08-2019

Answer:

I believe it's .53

Step-by-step explanation:

2.12 / 4= .53

Answer Link
PickleGirlyGirl
PickleGirlyGirl PickleGirlyGirl
  • 21-08-2019

Answer:

0.53

Step-by-step explanation:

4/2.12=0.53

Answer Link

Otras preguntas

What is bad about having color
Programs that use an interpreter generally execute faster than compiled programs because they are already entirely translated into machine language when execute
Each of the following substrates can react with a nucleophile in a substitution reaction. Select the substrate that cannot undergo substitution via neighboring
Mendel’s work the science of heredity answer
80Points! will give brainliest, ratings, etc and after you answer this if you could be so kind as to aswer my last question that would mean the world! its has 3
The blood type trait is controlled by more than two alleles for a given gene and therefore is called multiple alleles. True False
Explain the Pythagorean theorem. Thank you baby
Which statement best describes the contributions of Harriet Tubman during the civil war
The largest reservoir of carbon in the carbon cycle is in sedimentary rock that may take hundreds of millions of years to return to the living portion of the cy
How do you remove is the door knob from the surface area of your bedroom door