iyanamarie040408 iyanamarie040408
  • 23-10-2019
  • Mathematics
contestada

$3 for 5 jars of peaches

Respuesta :

bigbowgirl9
bigbowgirl9 bigbowgirl9
  • 23-10-2019

Step-by-step explanation:

if u want to solve further its

1 jar of peaches is 1.66 dollars

Answer Link
Husbandsv Husbandsv
  • 23-10-2019

Answer:

Step-by-step explanation:

$3/5jars = $.60 per jar

Answer Link

Otras preguntas

please help will make brainlyest answer fast please
Which part of persuasive speech analysis does the following passage determine? a speaker presents to doctors at a conference in nevada. a. speaker's credentials
2023 leaf has a standard portable 120/240-volt evse cable that can be used for ________.
Our boss is buying us dinner how is boss the subject?
Which expression is equivalent to the given polynomial expression?(9v^4+2)+v^2(v^2w^2+2w^3-2v^2)-(-13v^2w^3+7v^4)
Java is considered to be architecture neutral because it:.
I DON'T KNOW WHAT I'M DOING WRONG Solve the following systems using the elimination method. 5x-y=4 4x+y=5
How is a communist government different from a democratic government?
Use the method of cylindrical shells to find the volume of the solid obtained by rotating the region bounded by the given curves about the x-axis. x = 2 + (y −
what is %100.99 - 200=