iminor20 iminor20
  • 22-11-2019
  • Mathematics
contestada

Penelope buys x pounds of bannas for $0.42 per pound and y pounds of Apples for $1.19 per pound

Respuesta :

rihannacwill rihannacwill
  • 22-11-2019

Answer:

So whats the Question?

Answer Link

Otras preguntas

Plants are ? They make their own food. Animals are? They consume other organisms for food
What was the Magna Carta and why is it important? 5 to 7 sentences pls and thank you it’s for school
________ are legal documents that the state issues to companies based on information the company provides in the articles of incorporation.
Write a story with this sentence ‘it was a cold winter’s evening
Help please :3 What is the function rule for the table below?
What was Lewis H. Latimer?
PLS HELP FAST i have question in the picture if you just answer wrong for the points I will report you
An airplane is traveling 200 mph south. You get up and walk down the aisle at 1 mph north. Your resultant velocity is
what was the containment policy and how were countries affected by it
What is the center of the circle x ^ 2 + y ^ 2 + 14 = 9x