Kzamor
contestada

1. Parker paid $4.50 for three pounds of gummy candy. Assuming each pound of gummy candy costs the same amount, complete the table of values representing the cost of gummy candy in pounds.

1 Parker paid 450 for three pounds of gummy candy Assuming each pound of gummy candy costs the same amount complete the table of values representing the cost of class=