meaney meaney
  • 21-04-2020
  • Mathematics
contestada

What is the total cost?

What is the total cost class=

Respuesta :

jasminepolk717 jasminepolk717
  • 21-04-2020

Answer:

$0.75

Step-by-step explanation:

if Felix wants 1/4 kilogram of marmalade and it cost $3 per kilogram, you divide 3/4= 0.75

Answer Link
tsunamijay04
tsunamijay04 tsunamijay04
  • 21-04-2020

Answer:0.75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In “Woo’d and Married and A’” by Joanna Baillie, what is the father looking for in his daughter’s mate?
H. heidelbergensis __________. a. is widely agreed to be a type of H. erectus b. was probably a type of Neandertal c. closely resembles some species of Austr
Test q: Which word would appear between the guide words signify and silly? A: silk B: sibling C:signal D: silt
what is the product (-6a^3b+2ab^2)(5a^2-2ab^2-b)
which accurately describes reforms undertaken by china in an attempt to compete with other Asian nations in the early twenty-first century political reforms to
Which of the following tests can best help you classify a rock as sedimentary, metamorphic, or igneous? A) Pour acid on it and see if it bubbles. B) Examine i
By the late 1600s, the colonists in New York and New Jersey were
What should you adjust to make your hard hat fit properly?
A swimming-pool worker wants the pool's pH to be 7.2. She comes by to test the water and finds that the pH is 8.2. What should she do to correct this situation?
In vbscript the array dim data(10 has _____ elements of components