leo485921 leo485921
  • 22-05-2020
  • Mathematics
contestada

Find the volume. Please

Find the volume Please class=

Respuesta :

TheAnimeGirl
TheAnimeGirl TheAnimeGirl
  • 22-05-2020

Look at the attached picture

Hope it will be helpful to you....

Good luck on your assignment

-pragya~~

Ver imagen TheAnimeGirl
Answer Link

Otras preguntas

!!30 POINTS PLEASE HELP!!! What does the function f(x)=/x+1’- 1 have in its range that are not in the range of the graph g(x)? [-1,1) (-1,1) (- infinity, 1] (-
Select from the following the four steps of the market segmentation process. Multiple select question. Identify product-related need sets evaluate the success o
what is reproduction and explain the types of reproduction in plants?​
Olivia orders 24 cupcakes and a layer cake. The layer cake costs $16, and the total cost of the order is $52. What is the cost of each cupcake?​
please any help it's urgent for me.......ok....
What are three reasons authors might use a nonlinear plot structure? to change the course of the main plot to give more attention to a minor character to slow d
In store A: A box of cotton candy costs 1 dollar, 12 boxes cost 12 dollars. In store B: 12 boxes cost 48 dollars. How much does each box cost in store B?​
How does the value of the 9 in 49.21 compare to the value of the 9 in 982.3?
2(3m+6n) + 3(5m-2n)+ 5(-6m+n) ​
if it's 7:20 PM what time would it be if 90 minutes passed? HELP!!!