wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

A boat whose speed in still water is
Give examples of three cash crops that were grown in latin america and explain why they were cash crops.
Movement of vesicles within the cell depends on what cellular structures
Botulinum toxins binds to receptors present at the axon terminal in order to enter the neuron. What vesicular transport process do you think is involved in the
​lilly's, a furniture​ retailer, sells​ low-end furniture and accent pieces that are targeted toward​ lower-income consumer groups.​ lilly's most likely segment
In a chart, list, beliefs, and goals of the country first political parties
Children between the ages of 2 and 5 ________.
Is 10 a factor, multiple, or neither of 20?
Which of the following was one of the most naturally productive crops in Louisiana?
Why was the bill of rights added to the constitution and why was the ninth amendment included in the bill of rights?