sohntiw sohntiw
  • 21-09-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP DO NOT WASTE ANSWERS URGENT ILL MARK YOU THE BRAINLIEST

PLEASE HELP DO NOT WASTE ANSWERS URGENT ILL MARK YOU THE BRAINLIEST class=

Respuesta :

joselingonzaga30
joselingonzaga30 joselingonzaga30
  • 21-09-2020

Answer: I believe it is the 2nd one

Step-by-step explanation: You are adding ZA and AY together and you would get ZY because you are not going to add both a's in there

Answer Link

Otras preguntas

5th grade math. Correct answer will be marked brainliest.
Diane has been keeping an eye on an emerald ring she likes. Its original price was $22,090. After being marked down for a clearance sale, it is now $13,254. By
Ill give 100 points! and brainly!!!! Answer ASAP
Hamlet sees himself as possessing heroic resolution to seek honor ar all cost
Write down the personal pronoun in each sentence tell whether each pronoun is in the first person,second person,or third reminder: possessive pronouns are perso
A 9-pound carton of oatmeal costs $8.55. What is the unit price?
Response Question: How did the relationship between Britain and the American colonies fall apart? Be sure to discuss the physical violence (like what happen at
Japan depended upon imports of raw materials to support its industrialization and the modernization of its military. Which details would provide helpful factual
List the intercepts of the graph.
Mrs. Rivera is building a stone path through her backyard. She uses 25 equally-sized stones to make a path that is 12 feet long. How long is each stone?