yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Data administration is a special organizational function that manages the policies and procedures through which data can be managed as an organizational resourc
Describe how the graph of y=|x| – 7 is like the graph of y=|x| and how it is different.
onathan bought a new computer for $2,016, using the electronics store's finance plan. He will pay $112 a month for 18 months. Which equation can Jonathan use to
How is the mass and speed of a particle related to its kinetic energy and temperature?
Which of he following would be most affected by a change in the atmosphere
Explain how mass and energy can be conserved even during a chemical change.
ano ang mulitiliggwesmo?
Claire’s symptoms are characteristic of many different infections. why does dr. peterson suspect that claire may have meningitis
Gregor is documenting the height of pea plants each week. He has determined the function to be f(x) = 2x + 1, where x represents time and f(x) represents the he
Flying buttresses were commonly used in which style of architecture