inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

Should an artist be free to use any material they want regardless of how it might affect the environment?
What is the volume of a cone with a diameter of 20in and a height of 6in
Is 30.5% a rational number? Why?
What is the distance between point g and h?
Complete the statement. Continents drift a few __________ per year. Select one: millimeters centimeters meters kilometers
f(x) = x2 + 2x + 1, find f(x + h) and simplify.
The study of religion is known as what?
Can someone do one of these please i'll give the best one brainliest​
Which delegate goes back to his home state to die from cancer?
A vase is shaped like a rectangular prism. It has a base area of 36 square inches and a height of 10 inches. The vase is filled to the top with water and emptie