catg73
catg73 catg73
  • 25-09-2016
  • Mathematics
contestada

one book costs 1pound 99p how much do 4 cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-09-2016
Multiply 1.99 by 4. What do you get?
Answer Link

Otras preguntas

In which situation is it BETTER to use a debit card instead of a credit card?A) Jackson does not balance his checking account daily.B) Jena is buying art suppli
Why is it that no trait is perfect? ( evolution )
It's #1 pls help me with this thank u
Why were the americas so desirable to the europeans?
What emotions are associated with the color orange
The chart below describes the speed of four runners. Which runner is the fastest? Runner A ran 1 mile in 8 minutes Runner B ran 2 miles in 10 minutes Runner
Pls help! This is due soon! Would appreciate it! :))
True or false? In a two column proof, the right column states your reasons.
HELP ME ASAP ILL GIVE BRAINLIEST AND GIFT CARD TOGOOD ANSWERS What is a good title for a presentation for this thesis? Students with late wake times will have m
Nevada is almost twice the size of which country? A. Algeria B. Mauritania C. Kenya D. Democratic republic of the Congo