sitrahwillyham sitrahwillyham
  • 21-10-2020
  • Mathematics
contestada

Plz answer I need help my teacher doesn't explain things good

Plz answer I need help my teacher doesnt explain things good class=

Respuesta :

maddiespam02 maddiespam02
  • 21-10-2020
270 is most probably the answer
Answer Link

Otras preguntas

a Levi just started a running plan where he runs 8 miles the first week and then increases the number of miles he runs by 5% each week. If he keeps up this plan
Verbo correr en pretérito
908636549723 times 47647647 divided bye 98
A 2-gallon container of window cleaner costs $13.20. What is the price per quart?
What is she trying to show us about the Finches and the rules of the maycomb society
Hi This is also part of my question so please answer this because I need help with it!
A graph is shown. Which of the following equations are represented by the graph?
Nicole's Pie Shop recently sold 26 pies, of which 13 were chocolate cream pies. Considering this data, how many of the next 54 pies sold should you expect to be
How are functions related to solving linear equations
Help please I need it