limshomeservices
limshomeservices limshomeservices
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

This package of sliced cheese costs $2.97.

How much would a package with 18 slices cost at the same price per slice?



Fill in the blank.

Respuesta :

jora2134 jora2134
  • 22-10-2020

Answer: 53.46

Step-by-step explanation:

Answer Link
hunterpatro11
hunterpatro11 hunterpatro11
  • 22-10-2020
I think it is 53.46
Answer Link

Otras preguntas

Fill in the blank to make the two fractions equivalent. 6/7 = /35
Outlines use ___ to identify various levels of information A. Numbers B.roman numbers C.letters D. All of these
Y=x^2-2 Input output X Y 1 4 8 10
What two numbers multiply to get -6 and add to get -8
The way a piece of writing is organized is called its
Point m is the midpoint of kL. M(1,-1) and L(8,-7. What are the coordinates of point k?
Which range of mountains runs beside the Pacific Ocean
can u plz answer 5n + 2 = 4 find n​
-65 plus what equals -113
Write the verb in parentheses in the imperfect tense. Tú no_____nada.(saber)