jessica9576
jessica9576 jessica9576
  • 22-10-2020
  • Computers and Technology
contestada

What is the answer ? I need help

What is the answer I need help class=

Respuesta :

11xsadvibesx11
11xsadvibesx11 11xsadvibesx11
  • 26-10-2020

Answer:its B

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What was a major result of Henry Fords innovative manufacturing techniques?
Bananas cost $0.54 per pound and grapes cost $1.28 per pound. Leanne bought 2.6 pounds of bananas and 3.1 pounds of grapes. How much did she pay for the bananas
You buy 3 books that each cost the same amount and a magazine all for $55.99 you know the magazine costs $1.99. How much does each book cost ? Equation?!
presidents are prohibited from running for third term by
The after school craft center has 15 boxes of 64 crayons each. In 12 of the boxes , 28 of the crayons have not been used. All the rest have been used how many o
Josie bought a new mirror. The mirror has 5 sides. What is the shape of the mirror?
What I can do o promote americanism and love of country?
Name three of the cultural areas scientist refer to when discussing native americans
find the area of the triangle a= 3 m and b=4m
When did people like Galileo and Isaac Newton began to use science and reason to explain the world? a. during the American Revolution b. during the Scientific R