uibefluwbhv
uibefluwbhv uibefluwbhv
  • 25-01-2021
  • Mathematics
contestada

PLZ HELP ASAP ASAP HELP

PLZ HELP ASAP ASAP HELP class=

Respuesta :

delaneychase91
delaneychase91 delaneychase91
  • 25-01-2021

Answer:

store b.

Step-by-step explanation:

you have to figure out how much one led bulb costs so you take the pack cost and divide it by how many bulbs are in it.

Answer Link

Otras preguntas

How many grams of CU are required to replace 45.0 grams of silver nitrate? 1Cu + 2AgNO3 -> 1Cu (No3)2 +2Ag
Choose the definition of: Kinesics a. Study of body movement b. study of mathematical formulas c. study of composition d. study of biology
Immunity depends upon the production of disease-specific antibodies to destroy harmful bacteria. True or False
what can help prevent an asthma attack
A sentence that explain the terms significant: clergy,sacrament,canon law,holy Roman Empire,lay investiture
Carmen buys 153 shares of Cawh Consolidated Banks, each of which pays a constant yearly dividend of $7.14. After six years, how much has Carmen received in divi
What is accounts payable? What is net income? What is income statement?
Gymnosperm seeds are usually carried by a. wind c. animals b. water d. all of the above
The planning and scheduling of production only against specific production order is - Options Make-to-Stock Make-to-Order Assemble-to-Order Mass Customization
Which planet has a storm called the Great Dark Spot swirling in its atmosphere? a. Saturn b. Jupiter c. Uranus d. Neptune