edenwilbanks
edenwilbanks edenwilbanks
  • 24-02-2021
  • Mathematics
contestada

Hey, tell me if this is the kind of stuff your math teacher gives you ( I got this too)
Jared has 12 oranges if he travels 12 miles down the road, how much did he spend at the circus?
Haha

Respuesta :

jaylenwitten45 jaylenwitten45
  • 24-02-2021

Answer:

lol NO my math teacher gives me like this

9xy(x4yt)00x23) and all other stuff it so ugh makes me mad :( lol

Answer Link

Otras preguntas

Titanium ore can occur as ____. a. vein mineral deposits c. magma-formed rocks b. beach sands d. all of the above
how do i round 186.282?
Simplify 20 + (2 + r). r + 22 22r 20r
Which describe artistic achievements under the Ming dynasty in China? Choose all answers that are correct. a. beautiful rugs, carpets, and arts and crafts b. st
What change was taking place in how the colonist saw themselves
Which resumé would best highlight a person's strong work history? chronological functional hybrid
What is the value of x in the equation 4x + 8y = 40, when y = 0.8?
When an ice cube sits out on a warm day and melts where does the heat go?
A store is selling five cans of tomato sauce for $5.25. What is the unit price?
Melinda paints 7/8 of a wall in 1 1/6 hours. What part of the wall does Melinda paitn in 1 minute?