rayhaa
rayhaa rayhaa
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada


The answer is A
You’re welcome

The answer is A Youre welcome class=

Respuesta :

keenank242
keenank242 keenank242
  • 24-03-2021

Answer:

so you answered your own question?

Ver imagen keenank242
Answer Link

Otras preguntas

The price in dollars, y, of x pounds of almonds at store A is given by the equation y = 9.25x. Almonds at store B cost $8.50 per pound. How much more do 4 pound
Need help with my math homework pease
Describe the economy of the northeast
thirteen unit cubes are taken from the thousands cube.Write a fraction and a decimal to represent how man unit cubes are left.
- A board was 24 3/8 inches long. A worker cut it into pieces that were 4 7/8 inches long. The worker cut the board into how many pieces?
What is the sum of all 5-digit palindromes?
I need to know What is m
45) If4 containers of yogurt cost $2.36, find the cost of 6 containers of yogurt.
Combine like Terms and Distributive Property
it rains least in Manang give reason​