anthonyt64
anthonyt64 anthonyt64
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help with this one

need help with this one class=

Respuesta :

hazenesteban979
hazenesteban979 hazenesteban979
  • 24-03-2021

Answer:

The cost is $4.23

Step-by-step explanation:

Add $2.15 plus 0.69 plus $1.39 and you will get your anwser.

Answer Link

Otras preguntas

Is 3(3x-y) and 9x-y equivalent expressions
A meal consisting of a quarter pounder, large fries, and chocolate shake provides a total of 1,120 kcalories, of which 48 percent of the energy is from carbohyd
(PLEASE ANSWER ASAP WITH REASONING!) Which statement describes the Affordable Health Care Bill A. It is proposed legislation to enable all Americans access to
Glucose molecules from food sources provide energy to the cells of the human body. After a person eats, the level of glucose in their blood increases. If a pers
Find the first three terms of the sequence defined by an = 4n − 2 (separated by a comma).
What are the branches of government?
if you were to heat 1 liter of water and 5 liters of water on a hot plate at the same temperature which one would boil first
Please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
It took Alice 6 5/6 hours to drive to her grandparents' house for Thanksgiving. On the way home, she ran into traffic and it took her 8 2/9 hours. How much
How long whould it take for a 6'5 muscular 17 year old male to run 15 miles?