micheleamaya35
micheleamaya35 micheleamaya35
  • 25-03-2021
  • Chemistry
contestada

Which one do I pick?

Which one do I pick class=

Respuesta :

XxxDaluxe
XxxDaluxe XxxDaluxe
  • 25-03-2021

Answer:

i would go for the 2nd as far as i know they were a big continent and an earthquake separes them all

Answer Link

Otras preguntas

what is a better buy, an 18 ounce jar of jelly that costs $1.99 or a 24 once jar of jelly that costs $2.99 why?
why is 21/30 greater than 2/3
5000 ones equals how many thousands
A parent with type AB blood could not produce a child with type a. a. B. O. C. AB. d. b.
How do you do common numinators
4/100 write as a percent
7x plus 6x is equal or greater than 10x plus 7x
Kelly shows all the ways to make 49 as tens and ones. What ways does she show
how can I subtract fractions using arrow way example 3 3/6-5/6
Water that is partly salty and partly fresh