kayleymariem kayleymariem
  • 24-06-2021
  • Mathematics
contestada

answer both asap please (look at picture )

answer both asap please look at picture class=

Respuesta :

jellooo26 jellooo26
  • 24-06-2021
(-2,0)

lolololololol
Answer Link

Otras preguntas

if Elena's ice cream cost $3.50 more than Jada's ice cream, how much more did Elena's toppings weigh​
X=? Y=6 75 degree angle at (0,0) What is X?
According to the general theory of relativity, what causes the bending of light in space? stars that act like mirrors constant motion in space the curvature of
What is the Value of E
Mr.Verma has an orchard of length and breadth 280m and 200m respectively. He wants to fence it with 4 rounds of barbed wire. Find the cost of fencing at ₹35 per
Anne can make 6 head bands from 3/5 meters of cloth. Which expression shows the amount of cloth needed to make 1 headband? What is the solution to the expressio
What impact did the airplane and tank have in World War I? provided the necessary protection for the convoy system improved trench warfare tactics Introduced th
If u (x) = negative 2 x^2 and v (x) = 1/x, what is the range of (uOv)(x)?A. ( 1/3, 0 )B. ( 3, infinite )C. ( -infinite, 3 )D. ( -infinite, infinite)
solve for x: 15x + 3 = 10x + 3​
sue gets paid 215 dollars every 2 month how much will she have in a year all together