Chloebambf
Chloebambf Chloebambf
  • 21-09-2021
  • Mathematics
contestada

someone give me the answer lol to lazy dont be a karen

someone give me the answer lol to lazy dont be a karen class=

Respuesta :

american767thegreat
american767thegreat american767thegreat
  • 21-09-2021

Answer:

9.80 / 20 = 0.49.  Justin payed $0.49 per pound.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which two investment options would be best if you are 45 years old, just starting to save, and want to retire when you are 65
What is a method for confirming users’ identities?
bestbroi If light travels at 10,000 km in 3.0 x 10² seconds, how long will it take light to travel one meter? (1 km = 1 x 10³m)
Kyle would increase his consumption of turkey sandwiches from 7 to 9 per week if their price fell from $6 to $4. This illustrates the idea of:_______
When you momentarily forget a friend’s name, the function of memory that has failed is the ____ function.
Coalescent theory uses which two values when evaluating diversity of population and attempting to estimate recent history of a population?
Is evrything the consumer must surrender in order to recieve the benefits of theowningusing a product
When adding a sterile liquid to a sterile field, which action will contaminate the field?
During glacial maxima, australia, new guinea, and tasmania were a single land mass called?
Question 7 of 7 pablo is comparing data on bottles and cases. What is he doing that is highlighting the bottle section in a yellow color?