EA19. 5.5 Prepare the journal entry to record the sale of 2,000 units that cost $8 per unit and sold for $15per unit.

Respuesta :

Answer:

hyrufyigkjbhvtdu

Explanation:

fxhdrye75rgikjbhvtdu5ertyhinjbhvcutdbcgjtdlu5et