Taylor buys candy at the store that costs $1.50 per candy bar.
Create a table that could represent Taylor’s cost per candy bar.
Candy
Cost
0 /0
1 /1.50
? ?
? ?
? ?

Respuesta :

Answer:

2/ 3.00

3/4.50

4/6.00

Step-by-step explanation: