rachellynn7215
rachellynn7215 rachellynn7215
  • 24-01-2017
  • Mathematics
contestada


if granola cost 2.40 per pound, how much does 0.9 pound of granola cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-01-2017
2.16 hope this helps bro
Answer Link

Otras preguntas

Determine whether the underlined sentence closer begins with a noun, adverb, infinitive, or preposition. My cousin Daniel plays crouquet every afternoon at 1:
Simplify the radical expression sqrt 21y * 5sqrt 49y
which set of number could represent the length of the sides of a right triangle? A 9 11 14 B 15 18 21 C 7 24 25 D 8 9 10
What steps should a person involved in domestic violence always take?
Fill in the blank with the correct imperfect conjugation of the verb in parentheses. pamela y yo __________ en el parque. (jugar)
When Reiko writes the final sentence of the paragraph, what should she add to complete the argument?
Find a counterexample to show that the following statement is false. The sum of two nine​-digit numbers is a ten​-digit number. _ + _ is a nine digit number.
Queen latifah was nominated for an academy award for best supporting actress for her performance as matron "mama" morton in the movie musical _____.
How did important kings like clovis, charlemagne, and otto i affect european unity?
I know this is an easy question but if you were to change anything in the world what would you change and why?