imaniausmore imaniausmore
  • 26-01-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit rate for 4 green peppers cost 7.65

Respuesta :

vbnb900 vbnb900
  • 26-01-2018
1.9125 per green pepper
Answer Link
Anna9934
Anna9934 Anna9934
  • 26-01-2018
About 1.91 (when rounded)
Answer Link

Otras preguntas

Insert a digit to make numbers that are divisible by 24 96__4
4 less than a number n is −15. is n-4=-15 but can some one coment and tell me what n= pls
You are the CEO of a privately held company. Your company has a project regarding the development and marketing of a new product. The project requires an initia
Will Mark Brainliest Question is in attachment
. DNA is made up of many smaller molecules called _____. chromosomes nucleic acids nucleotides phosphates
If a substance changes color, what has most likely happened?A pressurized change has taken place. A.)A chemical change has taken place. B.)A physical change has
Need help asap! Réponds aux questions suivantes. Utilise le pronom y dans tes réponses. 1. Est-ce que tu aimes aller au café avec tes amis? 2. Tu vas chez tes a
Which choice is the solution to the inequality below? 2 x < 20
Divide the number of meters by______ to find the number of laps?
I want to ask my teacher about preparation for my presentation. Good evening. I checked my topic is related to history. according to a website, the birth of ba